Monkey Mart

TinyDobbins4.61,570,689 Hlasů

Monkey Mart je nečinná/manažerská hra, kde ovládáte roztomilou opičí postavičku, která má na starosti supermarket. Sázejte ovoce, sklízejte plodiny, pohybujte se od stanice ke stanici, abyste naplnili stojany různými potravinami. Prodávejte banány, kukuřici, vejce, arašídy, kávová zrna, čokoládu, pšenici atd. Vaši zákazníci si je vyzvednou a počkají na vás u pokladny – jednoduše se postavte vedle pokladny a vyzvedněte si peníze. Jak odemykáte nové uličky a rozšiřujete svůj trh o nové produkty, můžete si najmout asistenty, kteří vám pomohou dohlížet na údržbu uliček a další zaměstnance. Můžete si také koupit spotřebiče, které dokážou připravit pokročilé produkty z vaší sklizně, jako jsou čokoládové tyčinky, káva, jogurt, popcorn, arašídové máslo, muffiny, sušenky, zmrzlina a další! Nezapomeňte upgradovat manažerské dovednosti své postavy, odemknout nové pracovní stanice a naučit své zaměstnance novým dovednostem. Nezapomeňte nosit cool klobouky a řiďte svůj trh stylově! Máte dovednosti potřebné k tomu, aby se váš farmářský trh stal nejlepším ve městě?

Jak hrát Monkey Mart

Běhejte po trhu, vezměte si čerstvé plodiny a postavte se vedle uliček, naskládejte je, aby si je zákazníci vyzvedli. Nemusíte mačkat žádná tlačítka – vaše postava udělá veškerou práci, pokud budete stát na správném místě!

Posun – WASD nebo klávesy se šipkami

Co je nejnovější trh?

Monkey Mart byl aktualizován o třetí mart. Nyní můžete vyrábět a prodávat čokoládové muffiny, sušenky a zmrzlinu! 🎉

Jak mohu odemknout nový obchod v Monkey Mart?

Věnujte pozornost místům, na která fotoaparát zaostřuje. Musíte našetřit dost peněz, abyste na tom místě postavili uličku. Ujistěte se, že jste odemkli všechny povinné stání, abyste mohli otevřít svou další pobočku.

Jak přepínat mezi marts v Monkey Mart?

Klepnutím na ikonu náklaďáku v horní části obrazovky můžete vybrat pobočky, které vlastníte, a přecházet mezi nimi. Případně vyjděte ven z obchodu a postavte se vedle svého náklaďáku.

Mohu si upravit svou postavu v Monkey Mart?

Klepnutím na ikonu klobouku v horní části obrazovky procházejte obchod a zkontrolujte všechny skvělé klobouky, které můžete nosit.

Jak mohu vydělat více peněz v Monkey Mart?

Upgrade vašeho obchodu je nejlepší způsob, jak vydělat více peněz a rychleji odemknout nové věci. Klepnutím na ikonu se šipkou v horní části obrazovky zobrazíte nabídku Upgrades. Zde můžete vylepšit mnoho věcí, například:

  • Přehrávač: Pomáhá nosit více předmětů najednou, takže můžete být efektivnější při skládání produktů.

  • Asistenti, farmáři, zvířata a kuchař: Pomáhá jim být produktivnější, rychlejší a energičtější.

  • Spotřebiče: Zvyšuje množství produktů, které mohou stroje vyrobit, a činí je odolnějšími vůči poruchám.

Jak mohu vybírat peníze od zákazníků?

Staňte se vedle pokladny, kde uvidíte, jak se hromadí hotovost. Vaše opice automaticky vybere peníze.

Co dělá šéfkuchař v Monkey Mart?

Šéfkuchař je zodpovědný za zpracování vaší sklizně a výrobu lahodných svačin a pečiva.

Proč mí zaměstnanci usínají v Monkey Mart?

Asistenti opice tvrdě pracují, takže se rychle unaví. Jejich celkovou motivaci a energii můžete zvýšit v nabídce Upgrades.

Jaké druhy spotřebičů jsou v Monkey Mart?

Existují různé stroje, kterými lze k produktům, které prodáváte, přidat určitou rozmanitost, například mikrovlnnou troubu, výrobník jogurtu, mlýnek, výrobník arašídového másla, výrobník čokolády, mlýnek na pšenici, stroj na výrobu zmrzliny, stroj na máslo, výrobník na muffiny a výrobník čokoládových tyčinek.

Je v Monkey Mart Mart 4?

Ano, tvůrci Monkey Mart pracují na novém trhu. Můžete hrát nový trh na Poki, jakmile bude vydán!

Kdo vytvořil Monkey Mart?

Monkey Mart vytvořil TinyDobbins. Hrajte jejich další hry na Poki: Stick Defenders, Stick Merge, Merge Round Racers, , Merge Cyber Racers a PartyToons

Jak mohu hrát Monkey Mart na PC nebo mobilu?

Můžete hrát Monkey Mart ve svém prohlížeči nebo na mobilu bez instalace nebo stahování čehokoli zdarma na Poki.