Rabbids Wild Race

Ubisoft4.3134,186 Hlasů

Rabbids Wild Race je online hra pro více hráčů vytvořená společností Ubisoft, kde 32 hráčů soutěží o poslední postavení Rabbid ve hře. Pomocí svého jetpacku se vyhýbejte překážkám a Rabbidům, které na vás střílejí. Leťte tak daleko, jak jen můžete, a sbírejte hvězdy a mince, než je dostanou ostatní nezbední Rabbids! Ujistěte se, že používáte tyto mince v obchodě a odemknete úžasné oblečení, abyste si přizpůsobili svou postavu. Oblečte si Rabbid a připravte si jetpack, je čas závodit!

Jak hrát:

Rabbids Wild Race můžete hrát myší nebo klávesnicí.

Skákejte se svým jetpackem, nebo běžte po podlaze a pohybujte se rychleji. Vyhýbejte se pastím, překážkám a nepřátelům a buďte posledním stojícím hráčem, který závod vyhraje!

Skok - kliknutí myší nebo mezerník
Vybrat - kliknutí myší

Tipy a triky:

  • Uvědomte si moment rozbití štítu nervy drásajícího. Tento okamžik je zvýrazněn bílou bariérou. Pokud překonáte bariéru, všech dalších 31 Rabbidů nyní může navzájem skákat po hlavách a při zásahu vás házet dolů!
  • Hvězdy, které na cestě sbíráte, lze použít k odemknutí skvělého posilovače brnění v hlavní nabídce. S tímto brněním můžete v dalším běhu zasáhnout ještě jednou!
  • S mincemi, které nasbíráte během svých her, můžete v obchodě odemknout úžasné oblečení pro svého Rabbida. Kombinujte chladné klobouky, jako je vikingský klobouk, a brýle spolu se zbytkem vašeho oblečení, aby byl váš Rabbid jedinečně váš! Dokonce si můžete odemknout i některé skvělé kníry.

O tvůrci:

Rabbids Wild Race vytvořil Ubisoft. Toto je jejich první hra tady na Poki!