Subway Surfers

SYBO4.413,340,586 Hlasů

Subway Surfers je klasická nekonečná běžecká hra. Hrajete za Jakea, který surfuje v metru a snaží se utéct před nevrlým inspektorem a jeho psem. V této nekonečné běžící hře se budete muset vyhýbat vlakům, tramvajím, překážkám a dalším, abyste se dostali co nejdále. Sbírejte mince, abyste si odemkli vylepšení a speciální vybavení, které vám pomůže jít v Subway Surfers pokaždé dál. Kromě toho lze mince použít k odemykání různých postav a desek. Pomocí kláves přizpůsobte své postavy a vylepšete své hoverboardy speciálními schopnostmi. Nezapomeňte vyplnit ocenění, protože vám dají klíče. V 'MyTour' můžete sbírat odměny za dokončení každodenního hledání slov. Najdete tam i mise. Subway Surfers vytvořil Sybo v roce 2012. A stále je to jedna z nejpopulárnějších online her!

Subway Surfers přešli na HTML5, takže hru nyní můžete hrát na svém mobilním telefonu a tabletu online ve vašem prohlížeči výhradně na Poki. Kromě toho si stále můžete užívat hraní Subway Surfers na vašem PC. Hru můžete hrát zdarma bez stahování. Pokud vás zajímají hry podobné Subway Surfers, podívejte se na naši Running Games. Užijte si surfování zde na Poki!

Jaký je nejnovější svět?

V Marrákeši pokračuje Subway Surfers World Tour. Přidejte se k nám a prozkoumejte toto živé město v Maroku. Proběhněte se úžasnými písečnými pouštěmi, vypusťte páru v relaxačních modrých lázních, vezměte si pár suvenýrů, když budete procházet barevnými pouličními trhy. Nezapomeňte obdivovat krásnou krajinu s mešitami, zahradami, obchodními stavbami a nádhernými královskými paláci.

Jak hrát Subway Surfers online?

Tuto hru hrajete na Poki pomocí klávesnice:

  • Šipka doleva/doprava – pohyb doleva/doprava
  • Šipka nahoru – Skok
  • Šipka dolů – Roll
  • Mezerník – aktivujte hoverboard

Můžete hrát Subway Surfers online zdarma na PC?

Ano! Hru můžete hrát zdarma ve svém prohlížeči, aniž byste si museli hru stahovat. Zahrajte si Subway Surfers s klávesnicí a myší. V počítači můžete dokonce přistupovat k režimu celé obrazovky.

Kdo vytvořil Subway Surfers?

Subway Surfers vytvořila dánská společnost Sybo. Subway Surfers dosáhlo rekordních 1,8 miliardy stažení podle Sybo Games (2021).