}

Subway Surfers

Kiloo & SYBO4.412,442,407 Hlasů

Subway Surfers je klasická nekonečná běžecká hra. Hrajete za Jakea, který surfuje v metru a snaží se utéct před nevrlým inspektorem a jeho psem. V této nekonečné běžecké hře se budete muset vyhýbat vlakům, tramvajím, překážkám a dalším, abyste se dostali tak daleko, jak jen můžete. Sbírejte mince a odemykejte vylepšení a speciální vybavení, které vám pomůže jít v Subway Surfers pokaždé dále. Kromě toho lze mince použít k odemykání různých postav a desek. Pomocí klíčů si můžete přizpůsobit postavy a vylepšit své hoverboardy speciálními schopnostmi. Nezapomeňte vyplnit ocenění, protože vám dají klíče. V 'MyTour' můžete sbírat odměny za dokončení každodenních lovů slov. Najdete tam i mise. Subway Surfers vytvořili Kiloo a Sybo v roce 2012. A dodnes je to jedna z nejpopulárnějších online her!

Subway Surfers přešli na HTML5, takže hru nyní můžete hrát na svém mobilním telefonu a tabletu online ve vašem prohlížeči výhradně na Poki. Kromě toho si stále můžete užívat hraní Subway Surfers na vašem PC. Hru můžete hrát zdarma bez stahování. Pokud vás zajímají hry podobné Subway Surfers, podívejte se na naši Running Games. Užijte si surfování zde na Poki!

Jaký je nejnovější svět?

V Hong Kongu pokračuje Subway Surfers World Tour. Oslavte Moon Festival surfováním po živých ulicích Hong Kongu! Prohánějte se barevnými ulicemi, obdivujte neonové panorama, projděte Avenue of Stars, sledujte Symfonii světel, když míjíte most, a jednoduše prozkoumejte všechnu ikonickou architekturu podle svého.

Jak hrát Subway Surfers online?

Tuto hru hrajete na Poki pomocí klávesnice:

  • Šipka doleva/doprava – pohyb doleva/doprava
  • Šipka nahoru – Skok
  • Šipka dolů – Roll
  • Vesmír – aktivujte hoverboard

Můžete hrát Subway Surfers online zdarma na počítači?

Ano! Hru můžete hrát zdarma ve svém prohlížeči, aniž byste si museli hru stahovat. Zahrajte si Subway Surfers pomocí klávesnice a myši. Na počítači můžete dokonce přistupovat k režimu celé obrazovky.

Kdo vytvořil Subway Surfers?

Subway Surfers vytvořili Kiloo a Sybo se sídlem v Dánsku. Subway Surfers dosáhly rekordních 1,8 miliardy stažení podle Sybo Games (2021).