}

Subway Surfers

Kiloo & SYBO4.410,424,761 Hlasů

Subway Surfers je klasická nekonečná běžecká hra. Hrajete za Jakea, který surfuje v metru a snaží se utéct před nevrlým inspektorem a jeho psem. V této nekonečné běžecké hře se budete muset vyhýbat vlakům, tramvajím, překážkám a dalším, abyste se dostali tak daleko, jak jen můžete. Sbírejte mince a odemykejte vylepšení a speciální vybavení, které vám pomůže jít v Subway Surfers pokaždé dále. Kromě toho lze mince použít k odemykání různých postav a desek. Pomocí klíčů si můžete přizpůsobit postavy a vylepšit své hoverboardy speciálními schopnostmi. Nezapomeňte vyplnit ocenění, protože vám dají klíče. V 'MyTour' můžete sbírat odměny za dokončení každodenních lovů slov. Najdete tam i mise. Subway Surfers vytvořili Kiloo a Sybo v roce 2012. A dodnes je to jedna z nejpopulárnějších online her!

Subway Surfers přešli na HTML5, takže hru nyní můžete hrát na svém mobilním telefonu a tabletu online ve vašem prohlížeči výhradně na Poki. Kromě toho si stále můžete užívat hraní Subway Surfers na vašem PC. Hru můžete hrát zdarma bez stahování. Pokud vás zajímají hry podobné Subway Surfers, podívejte se na naši Running Games. Užijte si surfování zde na Poki!

Jaký je nejnovější svět?

Světové turné Subway Surfers pokračuje v Bombaji. Připravte se na fascinující destinaci hodnou festivalu Holi, známého jako festival jara a festival barev! Druhý den festivalu Holi lidé slaví Rangwali Holi, hravou bitvu pro všechny, kde ostatní mažete barevnými prášky. Zpívejte, tancujte, navštěvujte své přátele a oslavte společně festival Holi v Bombaji! Takže surfujte městem snů a jeho pulzujícími živými ulicemi plnými vzrušujících trhů, zastavte se u krásné zeleně a přírody a zhluboka se nadechněte, obdivujte velkolepou bránu Indie - které se také říká Tádž Mahal v Bombaji -, naskočte na historický místní vlak v Bombaji a meditace v Global Vipassana Pagoda. Bombaj je přesně ten exotický útěk, který potřebujete!

Jak hrát Subway Surfers online?

Tuto hru hrajete na Poki pomocí klávesnice:

  • Šipka doleva/doprava – pohyb doleva/doprava
  • Šipka nahoru – Skok
  • Šipka dolů – Roll
  • Vesmír – aktivujte hoverboard

Můžete hrát Subway Surfers online zdarma na počítači?

Ano! Hru můžete hrát zdarma ve svém prohlížeči, aniž byste si museli hru stahovat. Zahrajte si Subway Surfers pomocí klávesnice a myši. Na počítači můžete dokonce přistupovat k režimu celé obrazovky.

Kdo vytvořil Subway Surfers?

Subway Surfers vytvořili Kiloo a Sybo se sídlem v Dánsku. Subway Surfers dosáhly rekordních 1,8 miliardy stažení podle Sybo Games (2021).